PUSDIENU PIEGĀDE

 

Mēs izmantojām vairak kā desmit gados uzkrāto pieredzi ēdināšanos jomā, lai radītu www.pusdienlaiks.lv - garšīgu, kvalitatīvu, daudzveidīgu ēdienu piegāde Jūsu darba vietā. Mēs piedavājam plašu ēdienu sortimentu, kas pagatavoti ar mīlestību no svaigiem vietējiem produktiem - aukstās uzkodas, salāti, zupas, sendvici, pankūkas, pelmeņi, pastas,dažādi otrie ēdieni, grilli, saldie ēdieni un vēl daudz, kas cits!

 

 

BALLĪTES

 

Viena no labas ballītes panākumu atslēgām ir lieliski ēdieni un uzkodas! Vienalga vai  tās būtu kāzas, bankets, furšets vai vienkārši svinības ģimenes lokā, ļaujiet PUSDIENLAIKS.LV profesionāļu komandai parūpēties par Jūsu svinību galdu- mēs to padarīsim neaizmirstamu!

 

 

KAFIJAS PAUZES 

 


Ja Jums ir jārīko seminārs vai konference un nepieciešams profesionāls uzņēmums, kas apkalpo kafijas pauzi, PUSDIENLAIKS.LV ir pareizā izvēle. Mums ir plašs piedāvājaums, sākot ar nelielām Kafijas pauzēm- kafija, tēja, dažādas uzkodas, konditorejas izstrādājumi līdz pat pusdienu un vakariņu piedāvājumiem ar siltajiem ēdieniem, dažādām uzkodām un salātiem. 

Visas tiesības aizsargātas. Jebkāda veida pusdienlaiks.lv satura pārpublicēšana

bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta. © 2010-2016, IK Sāts.

Mājas lapu izstrādāja:

Mājaslapas izveide - lappuse.lv